Vooraan het veld is er in Spanje, ondanks alle upgrades, voorlopig nog niets veranderd. De teams van Mercedes en Ferrari maakten de dienst uit. Valtteri Bottas was nipt sneller dan de rode bolides van Sebastian Vettel en Charles Leclerc.
Max Verstappen kampte met technische problemen en kwam hierdoor niet in actie met de zachtste banden. Lange tijd stond de Nederlander in de pitbox, waardoor we zijn naam pas als twaalfde terugvinden in de uitslag.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Nederland hoopt zich te kwalificeren voor de volgende ronde van het WK Voetbal. Scoort Nederland tegen Tunesië dan ontvang je bij Unibet liefst 50 x jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Het belangrijkste nieuws over de GP van Spanje RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











