Voor alle coureurs die gisteren problemen hadden, zoals Nyck de Vries, Pierre Gasly en George Russell zijn er vandaag volop nieuwe kansen. Om 10.30 uur stappen de coureurs in hun wagen. Niet om te trainen, maar direct voor de kwalificatie voor de sprintrace, de zogenoemde sprint shootout. De regels hier zijn anders dan die voor de gewone kwalificatie. Zo hebben coureurs minder tijd en is er een verplichte bandenkeuze.
De sprintrace zelf zal zaterdagmiddag om 15.30 uur Nederlandse tijd starten. Werd hierin voorheen gestreden om punten én de startpositie voor de race op zondag, nu liggen er alleen punten voor het grijpen. Gaan we dan ook zien dat er meer risico's worden genomen door de coureurs?
Bekijk hieronder het volledige tijdschema voor het weekend in Bakoe.
Sessie | Datum | Tijd |
---|---|---|
Eerste vrije training | vrijdag 28 april | - |
Kwalificatie | vrijdag 28 april | - |
Sprintkwalificatie | zaterdag 29 april | - |
Sprintrace | zaterdag 29 april | - |
Race | zondag 30 april | - |
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Azerbeidzjan 2023 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!