Max Verstappen heeft inmiddels al vier races op rij niet meer gewonnen. De Nederlander moet alle zeilen bijzetten om met zijn RB20 de McLarens en Mercedessen te kunnen volgen, maar kreeg dat de afgelopen weken niet altijd voor elkaar. In Hongarije en België stond Verstappen niet eens op het podium, waardoor er een duidelijke conclusie volgt. Verstappen en Red Bull moeten terug naar de tekentafel in de zomerstop.
"Ik denk dat er dingen zijn die we anders hadden kunnen doen", stelt Verstappen tegenover onder meer RacingNews365. "We moeten ook de updates voor de auto analyseren. Dat gaan we in de zomerstop doen. Het gaat om het checken van alle nieuwe onderdelen."
Maar is Verstappen ook echt toe aan de zomerstop? "Ik ben er niet klaar mee, maar ik denk dat het voor ons goed uitkomt dat we alles kunnen analyseren. We willen over de auto wel wat zaken bekijken, want het is na de Grand Prix van China lastiger voor ons geweest. Ik wil niet zeggen dat er verkeerde afslagen zijn gepakt, maar we gaan wel van alles bekijken of het iets heeft uitgemaakt en wat het heeft gedaan. Ik hoop dat we de goede punten op een rij kunnen zetten en beter voor de dag komen in Zandvoort."
Verstappen wil alleen niets weten van de suggestie om naar de basis van China terug te grijpen. "Op dit moment is dat geen optie. We moeten het rustig bekijken. De auto voelde beter aan dan in Hongarije, maar ten opzichte van McLaren was het nog steeds niet snel genoeg."
Ook interessant:
Verstappen is alle Red Bull-basiselementen voor succes kwijt
Perez, Red Bull, Mercedes... wat moet je daar nou van zeggen? Niks, want dan doen de heren Dimmers, Coronel en Mosterdijk voor je! Jij hoeft alleen maar achterover te leunen met deze kakelverse nieuwe F1-podcast.
Meest gelezen
In dit artikel
 
                 
                                                
     
                                    
 
         
         
        






 
     
														
     
                         
														
     
                         
														
     
                         
														
     
														
     
                         
														
     
                                             
                                             
                                             
                                             
                                             
                                             Alexander
							Albon
							Alexander
							Albon
						 Nico
							Hulkenberg
							Nico
							Hulkenberg
						 Carlos
							Sainz
							Carlos
							Sainz
						 Lance
							Stroll
							Lance
							Stroll
						 Esteban
							Ocon
							Esteban
							Ocon
						 Yuki
							Tsunoda
							Yuki
							Tsunoda
						 
		 
	 
                     
                     
                     
                     
                    
Praat mee!