Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Montoya voorspelt 'waarschijnlijke' Red Bull-vervanger van Verstappen

Als Max Verstappen vertrekt bij Red Bull, wie volgt hem dan op? Juan Pablo Montoya denkt het wel te weten...

Verstappen Silverstone Quali
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Wat brengt de toekomst voor Max Verstappen? Dat is momenteel de grote vraag binnen de Formule 1-wereld. Na dit jaar ligt de viervoudig wereldkampioen nog drie jaar vast bij Red Bull Racing, maar in de koningsklasse van de autosport zegt een contract nu eenmaal niet heel veel.

Maar het is de vraag: blijft Verstappen trouw aan zijn contract en aan Red Bull, of gaat hij toch ergens anders kijken? Hij wordt volop gelinkt aan een overstap naar Mercedes, dat naar verluidt de beste papieren heeft wat betreft de gloednieuwe motor voor 2026. Bovendien hebben de Zilverpijlen nog geen coureur voor volgend jaar aangekondigd, want de verbintenissen van George Russell en Kimi Antonelli lopen aan het einde van dit jaar af.

Juan Pablo Montoya kijkt echter vooral naar de rijderssituatie bij Red Bull. "Als Max vertrekt en ze verbranden zich niet aan George, dan zal Red Bull waarschijnlijk Carlos Sainz contracteren. En dan zetten ze (Mercedes) Kimi bij Williams. Dat geeft Antonelli de tijd om zich te ontwikkelen, net zoals ze met George hebben gedaan", zo vertelt Montoya in de podcast MontoyAS van AS Colombia, waarna hij weer verder gaat over de situatie bij Red Bull.

"Ik denk dat ze de optie hadden om Carlos binnen te halen, maar Max wilde Carlos niet als teamgenoot. Dat maakt het ingewikkeld. Al denk ik niet dat Max de optie of het recht heeft gekregen om te zeggen wie hij als teamgenoot bij Mercedes wil. Dat is het enige waarvan ik denk dat hij het niet zal krijgen, van wat hij wel bij Red Bull heeft."

Ook interessant:

Red Bull RB21 ontneemt Verstappen thuisvoordeel

Verstappen werkt toe naar de Formule 1 Grand Prix van België, toch een soort thuisrace. Maar is er nog sprake van een thuisvoordeel? Eigenlijk niet met de Red Bull RB21 zoals deze nu is, oordelen Coronel, Dimmers en Mosterdijk in de RacingNews365 Formule 1-podcast.

Praat mee!

x
Zien! Viermansgevecht mondt uit in ultieme fotofinish