Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Lando Norris

Norris vol vertrouwen ondanks actie Verstappen: "Niets te riskant"

Max Verstappen vocht tijdens de Grand Prix van Spanje de nodige gevechten uit met zijn concurrenten. Het eerste gevecht vond plaats met Lando Norris vlak na de start, al maakte de Brit zich daar weinig zorgen over.

Start race Spain
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Met Oscar Piastri vanaf poleposition, Lando Norris daarnaast en Max Verstappen op P3 ging het veld van start tijdens de Formule 1 Grand Prix van Spanje. Piastri kwam prima weg en behield de leiding, maar Norris had het daarachter een stuk moeilijker. Hij had Max Verstappen links van zich zitten en George Russell aan de rechterkant. Uiteindelijk wist Verstappen voorbij te gaan aan de Brit.

Als Norris krijgt voorgelegd dat ze met z'n drieeën door bocht 1 gingen, reageert hij als volgt. "Gingen we dat? Ik weet het niet meer. Ik herinner me alleen dat de lichten vrij snel uitgingen en ik was er duidelijk een beetje door verrast. En toen kon ik gewoon geen slipstream krijgen. Oscar gaf me geen slipstream tot aan bocht 1! Het was moeilijk om me te committeren bij de remzone van bocht 1 en Max ging er voorbij. Het was dus een lange race", aldus Norris tegenover onder meer RacingNews365. 

"Ik denk dat we wisten dat ons tempo sterk zou zijn, dus ik hoefde niets te riskant te doen in bocht 1. Maar ik denk niet dat ik deze race heb verloren. Ik denk dat Oscar een heel goede race reed en op de zaterdag een goede dag had. Ik had de snelheid om met hem mee te gaan, maar het was niet genoeg om te proberen om hem in te halen en hem te bedreigen."

Ook interessant:

Max Verstappen was dé hoofdrolspeler tijdens de Grand Prix van Spanje, zeker na zijn botsing met George Russell. Daar kreeg hij een straf van tien seconden voor. Hoe kijken de heren Tim Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk eigenlijk naar het voorval? Ze bespreken dat en nog veel meer in een kakelverse Formule 1-podcast van RacingNews365!

Praat mee!

x
Red Bull Marko geeft update over gloednieuwe Red Bull-motor