Max Verstappen stond er toen hij er diende te staan in de kwalificatie voor de Formule 1 Grand Prix van Abu Dhabi. Hij was met met overtuiging de snelste coureur op de baan na forse balansproblemen eerder in het weekend. Waar kwam die ommekeer vandaan?
Verstappen moet een concreet antwoord schuldig blijven: "Dit is erg vreemd. Het hele weekend al worstelen we met de auto, maar we hebben dan toch de auto weten te verbeteren voor de kwalificatie. Vanaf de eerste ronde voelde de auto beter aan, waardoor ik ook meer kon pushen. Ik ben dan ook heel gelukkig met de poleposition."
Verstappen verloor dus veel in de vrije trainingen voorafgaand aan de kwalificatie: "Dat komt ook omdat als je hier een beetje begint te glijden, je meteen heel veel tijd verliest. Dat was in de training het geval, maar in de kwalificatie voelde de auto veel meer connected."
Als morgen de startlichten boven het Yas Marina Circuit doven, begint Verstappen aan zijn laatste race in die o zo dominante RB19. Wordt dat nog een emotioneel momentje?
"Laten we gaan zien hoe de race verloopt, ik heb eigenlijk geen idee hoe goed we zullen zijn, daar waar we dat normaal wel weten. Maar we hebben een heel speciaal seizoen achter de rug, een seizoen waar ik heel erg van heb genoten en ik ben dan ook trots op wat we hebben gepresteerd."
Anderen bekeken ook:
Voorspel en win
 
							
                        
                        Wie wint de Grand Prix van Abu Dhabi 2023?
Speel mee en maak kans op een prachtige Max Verstappen drivers cap!
Speel meeMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Abu Dhabi 2023 RN365 Nieuwsdossier
 
                 
                                    























 
     
														
     
                         
														
     
                         
														
     
                         
														
     
														
     
                         
														
     
                                             
                                             
                                             
                                             
                                             
                                             Alexander
							Albon
							Alexander
							Albon
						 Nico
							Hulkenberg
							Nico
							Hulkenberg
						 Carlos
							Sainz
							Carlos
							Sainz
						 Lance
							Stroll
							Lance
							Stroll
						 Esteban
							Ocon
							Esteban
							Ocon
						 Yuki
							Tsunoda
							Yuki
							Tsunoda
						 
		 
	 
                     
                     
                     
                     
                    
Praat mee!