Max Verstappen is nu natuurlijk nog actief in de Formule 1, maar heeft regelmatig laten doorschemeren dat hij dat niet nog tien jaar gaat doen. De Nederlander wil ook scoren in endurance, waar onder andere de prestigieuze 24 uur van Daytona én Le Mans onder vallen. In de laatstgenoemde race wil Verstappen een dreamteam vormen met Fernando Alonso, die de 24 uur van Le Mans al twee keer won. Verstappen vertelt erover in gesprek met Mirror Sport.
"Het zit in ons achterhoofd", stelt Verstappen over Alonso. "We weten dat we het willen doen. Jos Verstappen (zijn vader red.) is er nog steeds heel goed in, maar hij wil het niet. Hij wil het gewoon niet meer doen. Dat is oké, we gaan zien wat er gaat gebeuren. Er kan ook nog veel gebeuren, want er zijn veel goede coureurs waar je uit kan kiezen. Ik heb ook veel vrienden die racen, dus het zal moeilijk worden om er eentje uit te kiezen."
Wel kijkt Verstappen naar gewicht, een belangrijke factor op Le Mans. "Het enige is dat er op Le Mans geen minimumgewicht is voor de coureur. Ik ben een vrij zware deelnemer, dus ik zou lichte teamgenoten moeten vinden om dat te compenseren. Fernando is vrij licht, dus dat zou heel goed voor ons zijn. Wel moeten we nog een andere teamgenoot vinden.”
Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Ontvang €50!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!
Vince78
Vorige keer noemde hij De Vries bij naam. Die is heel goed in deze discipline gaf hij aan. Maar vooral, doe echt heel erg licht.
klaafierules
een goeie stunt zou zijn om Hamilton te vragen, staat toch mooi een deelname team uit de F1 met in totaal 13 wereldkampioenschappen. zou ook een mooie handreiking zijn t.o.v. de sluimerende vete tussen hem en max. zou het publiek er toch weer anders tegenaan gaan kijken en wordt de gecreëerde (media) vijandigheid ook de kop in gedrukt.
Dit bericht is aangepast op:
MrHalanext
Helemaal met je eens MAAR gaat niet gebeuren.
Freewarefreak
Max Verstappen Fernando Alonso Nick de Vries Hmmm.. staat wel goed. En wat wordt dan de auto? Kan je een LMP kopen of zo?
Edwin_B.
Al die teams rijden tegenwoordig met vier coureurs. Dus naast Nyck de Vries is denk ik 's werelds beste allround coureur nog vrij. Kyle Larson. Weegt maar drie kilo meer dan Nyck.
Freerk Tulp
mischien is tom coronel iets voor max niet groot en zwaar en een vechter ?????