Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië GP Saoedi-Arabië

Start race
03 d 13:44:59
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Max Verstappen

Gevatte Verstappen dolt na straf van 'FIA' in simrace: "Waarom ik?!"

Dat Max Verstappen wel in is voor een dolletje, dat weten we wel. Het werd afgelopen weekend maar weer eens duidelijk, toen Verstappen een van de deelnemers was aan The Race For Mental Health...

Verstappen Mexico
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Max Verstappen deed van het weekend mee aan The Race For Mental Health, waar er geld werd opgehaald voor het goede doel. Als lid van Team Redline en met nummer '1' viel de livery van de auto van Verstappen, ontworpen door fans, natuurlijk op. Daarbij was op de motorkap een afbeelding van Lando Norris te zien, waarbij de Brit wijd ging in bocht 1 op Interlagos met de woorden 'Think Different'. Op de zijkant van de auto stond een afbeelding met het FIA-logo en daarnaast de woorden 'Max Verstappen +10 seconden'.

Verstappen was tijdens het evenement echter ook het middelpunt van heel wat lolligheid. Fans konden het namelijk niet laten om een grap ten koste van de drievoudig wereldkampioen te maken. Voor de interactie moesten de kijkers donaties doen aan het goede doel en bovendien kregen de kijkers de kans om straffen uit te delen, net als de stewards van de FIA.

Daar maakte een fan dankbaar gebruik van. De fan deed zich voor als de FIA, doneerde 100 pond, terwijl Verstappen een stop en go-penalty kreeg. Maar het werd nog 'erger' voor Verstappen. Hij kreeg namelijk de volgende melding: "Max, je hebt grove en beledigende woorden gebruikt tijdens de uitzending, dus het is weer een stop-and-go voor auto 1. Community service is het volgende, we kijken toe." Daarbij werd als vanzelfsprekend gewezen naar het taalgebruik van Verstappen in Singapore, waar hij 'fucked' bezigde op een officiële persconferentie.

Verstappen reageerde vervolgens gevat: "Waarom word ik eruit gepikt?" In een andere woordenwisseling probeerde Verstappen een straf te ontlopen, omdat hij vond dat de regels verkeerd waren toegepast. Hij verwees naar het feit dat zijn auto nummer 1 was en niet 01. "Wie dat ook heeft gedaan, kan opdonderen!", aldus de Nederlander.

Ook interessant:

Na drie races op rij is de Formule 1-wereld weer even op adem aan het komen. Maar dat betekent niet dat er geen nieuws en prangende zaken zijn om het over te hebben! Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken de ideale teamgenoot van Max Verstappen in 2025 en welke eigenschap van Verstappen zelfs Lewis Hamilton niet heeft. Dat en nog veel meer in een gloednieuwe RacingNews365 Formule 1-podcast!

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

    Hennie-1965

    Het blijven zielige figuren die Britten, zelfs bij een virtuele race kunnen ze het niet laten ! Allemaal voor het goede doel zullen we maar denken ;-))

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      Frederik Feenstra

      Zie het met een hele grote Knipoog, liever daar een beetje nekken als tijdens de F1 GP's of niet.😉

      • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

        Hennie-1965

        Dat doe ik ook, maar tegelijk blijkt het toch weer een zuur Brits/Engels figuur te zijn die de " straffen " uitdeelde, dan kan ik het wel als een geintje zien en het ook zo opnemen, maar toch is het even een steek onder water ! Al zou het mogelijk uit een ander land vandaan komen of is Engeland het enige land wat Ponden heeft ?

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      matthijs boog

      Elke donateur kon een straf uitdelen, dat er toevallig een Brit was die de teams liet weten dat ze een straf kregen heeft daar verder niets mee te maken... Edit: Daarnaast is het evenement georganiseerd door een Brit (Jimmy broadbent), lijkt me dan ook niet onredelijk dat hij het geld in ponden inzamelt voor het goede doel.

      Dit bericht is aangepast op:

      • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

        Frederik Feenstra

        @Hennie-1965. Het werd door een Britse Influencer georganiseerd dus automatisch word de valuta in Pond gedaan.

x
Positief tegengeluid Vettel werpt blik op Red Bull: "Zeer waarschijnlijk"