Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan GP Japan

Start race
00 d 00:00:00
1 VER LAP 53
2 NOR +1.423
3 PIA +2.129
Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Max Verstappen

Formule E-CEO deelt nieuwe Verstappen-voorspelling na weddenschap van 250.000 dollar

Formule E-CEO Jeff Dodds voorspelde in 2024 dat Max Verstappen wereldkampioen zou worden en hing er zelfs 250.000 dollar aan op. Nu deelt Dodds een nieuwe voorspelling over de Nederlander, maar wel één zonder geldbedrag.

Verstappen return 4
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Getty Images

Aan het begin van 2024 baarde Formule E-CEO Jeff Dodds opzien door een weddenschap van 250.000 dollar af te sluiten over Max Verstappen. Hij voorspelde dat de Nederlander zijn vierde wereldtitel zou winnen en kreeg dus gelijk. Ondanks dat Dodds de weddenschap won en het geld niet hoefde af te staan, doneerde hij het toch aan een goed doel. Sterker nog, Verstappen droeg ook zijn steentje bij door 125.000 dollar aan Wings for Life te doneren.

In een exclusief interview met RacingNews365 deelt Dodds nu een nieuwe voorspelling over Verstappen. Dit keer volgt er geen weddenschap met een geldbedrag, maar Dodds denkt wel dat Verstappen ook zijn vijfde wereldtitel gaat opeisen. 

"Ik denk dat het een zeer spannend Formule 1-seizoen gaat worden", vertelt Dodds. "Ik denk dat het dichter bij elkaar zal zitten dan vorig seizoen, en dat terwijl de tweede helft van vorig seizoen al heel close was. Er gebeuren natuurlijk een hoop dingen in de Formule 1 die het erg interessant maken. Ik denk dat Lando Norris er vol voor gaat en de Ferrari-overstap van Lewis Hamilton is natuurlijk een heel interessant verhaal. Mercedes kreeg aan het einde van het seizoen haar mojo terug en ook Adrian Newey bij Aston Martin wordt interessant, hoewel hij wellicht niet de tijd heeft om direct indruk te maken."

Daarna gaat Dodds in op Red Bull. "Natuurlijk heb je de Red Bull-investeringen nu ze een motorfabrikant worden. Er gebeurt gewoon heel veel moois, maar uiteindelijk denk ik dat Verstappen nog steeds zijn vijfde wereldtitel pakt. Ik denk dat er in de geschiedenis van de autosport twee soorten teams hebben bestaan, of niet? Er zijn teams die twee gelijkwaardige coureurs hebben met evenveel aanzien en ervaring, en er zijn teams die een heel duidelijke eerste coureur hebben. Het wordt een ongelofelijk competitief seizoen en dan is het een voordeel om een eerste- en tweede coureur te hebben. Max staat op vier wereldtitels op rij en als de auto competitief is, denk ik dat hij hem pakt."

Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Ontvang €50!

Praat mee!

Je kunt de eerste zijn die reageert!

x
Cruciaal moment Red Bull was klaar voor McLaren: "Dat sloeg nergens op"