Max Verstappen boert goed in de Formule 1, maar genoeg voor een plekje in de top tien van best betaalde sporters wereldwijd is het nog neit. Hij vindt zich terug op de 24ste plaats met een geschat inkomen van 78 miljoen dollar. Vorig jaar stond hij nog 17de met 81 miljoen dollar en toen was hij nog de best betaalde F1-coureur. Nu niet meer.
Met P24 staat hij twee posities lager dan Lewis Hamilton, wiens nieuwe inkomen bij zijn nieuwe werkgever Ferrari wordt ingeschat op 80 miljoen dollar. Dat bedrag is steeds opgemaakt uit een basissalaris en bonussen. Voor Verstappen ligt die verhouding op 72- en 6 miljoen, bij Hamilton op 60- en 20 miljoen.
De naam die het lijstje aanvoert zal je misschien niet verbazen, dat is niemand minder dan stervoetballer Cristiano Ronaldo met het niet geringe bedrag van 275 miljoen dollar. op nummer twee staat basketballer Stephen Curry (169 miljoen), het podium wordt gecompleteerd door Tyson Fury met 130 miljoen.
Ook interessant:
Verstappen wacht weekend van de waarheid in Imola
De GP op Imola is de race die Marko typeerde als de race waarin Red Bull en Verstappen de laatste stap richting McLaren moeten kunnen zetten. Reëel of ijdele hoop, Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk?
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!
toine sturtz
dan moeten we misschien toch maar een inzamelingsactie voor max gaan opstarten.....
Hammertime
Machine die Lewis wat wil je voor een wk 7 . Top 👊🏼👊🏼👊🏼
Redroy69
Moet hij wel zijn bonussen eerst zien te verdienen. Hoe groot is die kans?
Hammertime
Zonder bonus dat bedrag met bonus ontploft zijn bankrekening
SaskiaBroem
"Voor Verstappen ligt die verhouding op 72- en 6 miljoen, bij Hamilton op 60- en 20 miljoen." Dan verdient Verstappen dus wel 12 miljoen meer dan Hamilton die maximaal 60 miljoen gaat verdienen.
Beerke
Lekker belangrijk een paar miljoen verschil. Daarbij heeft Max iets onbetaalbaars wat Hamilton niet heeft. Een mooi gezin thuis!
MonsterEnergie
Mooi he dit. Lewis blijft gewoon zn waarde houden en Redbull het slecht doet zie je Max gelijk afzakken
TANKES
Max $ 3M minder als vorig jaar. Waarom ? Misschien omdat ze vorig jaar géén WCC waren i.t.t. 2023. Salaris $ 72M + Bonus van $ 6M voor het WDC ? Als Lewis $ 60M aan salaris heeft dan kan het zijn dat hij die $ 20M Bonus kan verdienen als hij WDC ( à $ 10M ? ) en Ferrari WCC ( à $ 10M ? ) wordt. Zoals het seizoen tot nu verloopt kan het dus een seizoen zonder Bonussen worden voor Lewis ( $ 60M ? ) én Max ( $ 72M ? ). Zal Lewis zijn waarde behouden als hij, nadat hij 2 v/d 3 jaren door Russell werd verslagen, nu ook bij Ferrari door Leclerc wordt verslagen ? Ik herinner me nog hoe Lewis tijdens een podium ceremonie uitgejoeld werd door de tifosi en Ferrari coureur Seb Vettel het publiek toesprak en respect voor Lewis vroeg. Als er geen resultaten worden behaald dan is er waarschijnlijk geen minder team als Ferrari om voor te racen want daar slacht de media je dan dagelijks af. Het is lang geleden maar volgens mij was de laatste Ferrari coureur die door de tifosi op handen werd gedragen zonder succesvol te zijn Nigel "Il Leone" Mansell.
Hammertime
What's up, folks?