Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België GP België

Start race
01 d 03:21:44
1 PIA 1:40.510
2 VER 1:40.987
3 NOR 1:41.128
Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Max Verstappen

Verstappen rapporteert nieuw, structureel Red Bull-probleem: "Het komt en gaat"

Max Verstappen kwam als vierde over de streep. Na afloop ontkent hij dat het hem frustreert.

Verstappen GP Miami
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

De Grand Prix van Miami werd niet de race van Max Verstappen. Een fel gevecht met de beide McLaren-coureurs ging verloren, waarna de Nederlander ook nog eens buiten het podium viel. Helmut Marko liet weten dat de snelheid van McLaren hem zorgen baart, maar Verstappen laat na afloop weten dat deze race hem niet frustreert. 

"Eerlijk gezegd is het helemaal niet frustrerend", vertelt Verstappen tegenover onder meer RacingNews365. "We zijn hier om te winnen en in deze race zaten we er mijlenver vanaf. Dan maakt het ook niet uit of je derde of vierde wordt."

Voor Verstappen was het ook geen optie om het langer uit te zingen op de mediums, zo reageert hij op de vraag wat er mogelijk was geweest als hij tijdens de virtual safety car was gestopt. "Ik zou nog meer zijn teruggevallen. Dat was geen goede keuze geweest. Ik stopte een paar rondjes eerder, dus mijn nieuwe banden waren nog steeds goed. McLaren ligt gewoon mijlenver voor op een circuit waar de bandenslijtage erg hoog ligt. Dat is vrij duidelijk."

En dan werkten de remmen ook nog eens niet mee. "Dat is al het hele jaar een probleem. Soms gaat het beter, soms komt het terug. We proberen constant dingen te verbeteren", sluit Verstappen af.

Ook interessant:

Machteloosheid Verstappen neemt toe na nieuwe galavoorstelling McLaren

Van de geboorte van een baby tot een unsafe release met brokken en van een zinderende poleposition tot een ontluisterende race met Red Bull-protest na afloop. Het zijn belangrijke topics in de nieuwe F1-podcast van RacingNew365, dit keer met de heren Ruud Dimmers, Rudy van Buren en host Jan van der Burgt.

Bekijk de podcast liever op YouTube, dat kan natuurlijk ook, daarvoor hoef je enkel deze link te volgen.

Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in België, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 keer jouw inzet!

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

    Regenracer

    Het is triest dat de beste F1 coureur ooit in een knudde racewagen rijdt.

x
GP België Aangepaste startopstelling sprintrace Formule 1 GP België 2025