Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
F1 nieuws

Toto Wolff verkoopt deel aandelen Mercedes F1-team

Mercedes-teambaas Toto Wolff heeft een deel van zijn aandelen in de Duitse F1-renstal verkocht.

Wolff Miami
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

George Kurtz wordt mede-eigenaar van het F1-team van Mercedes. De CEO en oprichter van Crowdstrike neemt een deel van de aandelen van Toto Wolff over.

Kurtz koopt een minderheidsaandeel in de succesvolle renstal, door aandelen over te nemen van Wolff. Hierbij gaat het om 15% van de aandelen van Wolff. Daarnaast krijgt Kurtz de rol van Technology Advisor toebedeeld. 

Aan de rol van Wolff als teambaas van Mercedes verandert niets. Het is niet bekend gemaakt hoeveel miljoen Wolff incasseert, maar het team werd recent geschat op een waarde van ruim 5 miljard euro.

Zet Verstappen zijn indrukwekkende reeks voort in Las Vegas? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 x jouw inzet!

Praat mee!

x
Breaking 'Vaste engineers Verstappen vertrekken bij Red Bull'