Zak Brown staat voor de schone taak zijn McLaren-team te managen in de strijd met Max Verstappen om de wereldtitel. De kansen van de Red Bull-coureur zijn na de diskwalificatie van McLaren springlevend. CEO Zak Brown weet dat je nooit buiten Verstappen moet en mag rekenen.
"Max Verstappen is als die gast in horrorfilms. Net als je denkt dat hij niet meer terugkomt, is hij terug", aldus Brown in gesprek met The Sports Agents. "Wat een ongelooflijk talent is hij toch. Hij maakt nooit fouten en grijpt elke kans gretig aan."
"Wij hebben sowieso nooit gedacht dat zijn rol uit was gespeeld. Toen we 104 punten voor stonden, dachten mensen 'het is klaar'. Dat hebben wij zelf nooit gedacht en moet je nu eens zien. Dit is sport. Hoe vaak hebben we het wel niet zien gebeuren?"
Max Verstappen heeft een achterstand van 24 punten op Lando Norris, net zoals Oscar Piastri overigens. De titelstrijd is daarmee dus nog altijd een driestrijd.
Foto: Verstappen in Mexico op De Dag van de Doden in 2016.
Zet met een druk op de knop de F1-kalender van 2026 in jouw agenda en mis geen seconde van het aankomende F1-seizoen!
Zet de F1-kalender in jouw agendaMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!