Meer dan P4 zat er voor Max Verstappen niet in tijdens de sprintrace. Zo zag de Nederlander het gat naar Lando Norris in de WK-stand groeien tot 39 punten. De meeste punten worden echter verdeeld op de zondag, en dus zal Verstappen er alles aan doen om de auto in een beter werkvenster te krijgen voor de kwalificatie en de race. Of hem dat gaat lukken, zal alleen nog moeten blijken.
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de kwalificatie, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de kwalificatie in Brazilië. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!