Tijdens een gezamenlijke wintertestdag, vandaag precies 20 jaar geleden, maakt Kimi Raikkonen op hardhandige wijze kennis met de bandenstapels. Een remprobleem maakt dat hij op hoge snelheid van de baan schiet en de linkerflank van de auto volledig vernield wordt (zie foto's hieronder).
Het is meteen einde oefening voor McLaren, maar belangrijker is hoe Raikkonen er aan toe is. Hij komt ietwat versuft bij tegen de bandenstapels, waarop McLaren de dokter laat komen. Die constateert echter niks anders dan een gekneusde duim.
McLaren komt tot de conclusie dat er een onderdeel klem kwam te zitten tussen de remklauw en de binnenkant van de velg, met een gescheurde velg en de zware crash tot gevolg. Raikkonen zou dat jaar zeer competitief zijn met de MP4/20, maar het vooral vanwege een gebrekkige betrouwbaarheid afleggen tegen Fernando Alonso in zijn Renault.
Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
ontvang €50!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!