Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Esteban Ocon

Ocon pompt toch al dikke Lamborghini op tot opvallend geheel

Esteban Ocon heeft een partnership met tuning gigant Mansory. Zo zijn de logo's van het bedrijf zichtbaar op zijn helm. Product van die samenwerking is een opgepompte Lamborghini Revuelto, waar de meningen na de metamorfose behoorlijk over verschillen.

Ocon Revuelto
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Mansory

Esteban Ocon heeft een imposante wagen aan zijn wagenpark toe kunnen voegen. Imposant, in ieder geval qua specificaties, want smaken verschillen. De meningen over de Lamborghini Revuelto die onder handen is genomen door Mansory lopen uiteen.

De één is van mening dat de standaard Revuelto als hypercar al indrukwekkend genoeg is en hij dit soort 'opsmuk' niet nodig heeft, terwijl de ander van mening is dat de auto na de facelift alleen maar beter tot zijn recht komt.

Los van de zichtbare aanpassingen heeft men onder de motorkop het totale vermogen op weten te schroeven van 825 tot 880pk vanuit de V12-motor. Aangevuld met de elektromotoren heeft Ocon een slordige 1070pk onder het gaspedaal. 

			© Mansory
	© Mansory
			© Mansory
	© Mansory
			© Mansory
	© Mansory
			© Mansory
	© Mansory
			© Mansory
	© Mansory
			© Mansory
	© Mansory

Nieuwe welkomstbonus: speel €10, krijg €30 Free Bets + 200 Free Spins!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim jouw bonus!

Praat mee!

x
Red Bull Verstappen looft nieuwe Red Bull-teambaas: "Dat kan al een verschil maken"