Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije GP Hongarije

Start race
04 d 04:35:13
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Lawrence Stroll

Superjacht van F1 teameigenaar vaart door Nederlandse wateren

Aston Martin-eigenaar Lawrence Stroll heeft een gloednieuw pronkstuk. De miljardair heeft zijn oude superjacht ingeruild voor een gloednieuw exemplaar. Zijn nieuwe superjacht komt van Nederlandse bodem.

Wat te doen als je enkele miljoenen over hebt? In het geval van Lawrence Stroll is het antwoord blijkbaar: een gloednieuw superjacht kopen. En daarvoor keek hij naar de Nederlandse bouwers. De Nederlandse werf Feadship kreeg in 2023 al de opdracht om het nieuwe schip te ontwerpen, en nu is het dan eindelijk klaar.

Het schip draagt de mysterieuze naam "Project 741" en werd gebouwd in het Nederlandse Aalsmeer, ontworpen door het Nederlandse De Voogt Naval Architects. Via de Nederlandse wateren trok het schip deze week naar Rotterdam toe om later de open zee op te gaan. Een hele opgave, want met 80 meter lang en 13 meter breed is het jacht niet al te makkelijk door de polder te bewegen. Stroll kennende zal hij geen enkel krasje op de boot willen.

Het is bepaald niet het eerste jacht van de Aston Martin-eigenaar en vader van Lance Stroll. De miljardair had eerder al een jacht dat de naam "Faith" droeg. Dat jacht was nog een kleine twintig meter langer dan de nieuwe aanwinst van Stroll. Hoe duur het nieuwe jacht is, is niet bekend. Maar aangezien Faith een schamele 180 miljoen kostte, zal het nieuwe jacht niet al te ver daarvandaan zitten. Volgens kenners van onder andere tijdschrift Nautique heeft het nieuwe jacht van Stroll verbeterde aerodynamica en aanzienlijk minder uitstoot dan zijn vorige jacht.

De vaart van Project 741 trok de nodige aandacht. Bekijk hieronder beelden van hoe het jacht langs de A16 gaat op weg naar Rotterdam.

Praat mee!

x
Breaking Audi presenteert titelsponsor nieuw F1-team 2026