Logan zou dit jaar met IDEC SPORT deelnemen aan de European Le Mans Series in de LMP2-klasse, als coureur van de #18 Oreca 07. Het was een deal die vorig jaar december werd aangekondigd, nog maar twee maanden geleden. Het is een overgangsjaar voor het team, dat in 2026 in de Hypercar-klasse wil debuteren met de Genesis Magma en met Hyundai Motorsport als partner.
Het is een veelbelovend vooruitzicht waar hij afscheid van heeft genomen. IDEC SPORT maakte namelijk vorige week op X (voorheen bekend als Twitter) het volgende bekend: "Naar aanleiding van de beslissing van Logan Sargeant om de sport vaarwel te zeggen om andere interesses na te jagen, zullen IDEC SPORT en Genesis Magma Racing zijn vervanger in de komende dagen aankondigen. We wensen Logan het allerbeste met zijn toekomstige projecten."
Over het hoe en waarom van de ommezwaai is niks bekendgemaakt en vooralsnog is het ook onduidelijk of hij enkel afscheid neemt van dit team en de klasse of van racen in het algemeen. Via de kanalen van Sargeant zelf is op die bewuste dag en ook in de dagen erna niks gecommuniceerd. Zijn laatste social media-berichten zijn van acht weken geleden.
Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap. Maak bovendien kans op een VIP Experience voor de race op Zandvoort!
Claim jouw cap!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!