Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België GP België

Start race
00 d 00:00:00
1 PIA LAP 44
2 NOR +3.415
3 LEC +20.185
Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Mick Schumacher

Schumacher bijt van zich af: "Heb een rekening te vereffenen met F1"

Mick Schumacher greep in 2024 naast een comeback in de Formule 1. Toch heeft de Duitser de hoop nog niet opgegeven, zo vertelt hij in een fel en helder betoog.

Mick Schumacher
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Voor Mick Schumacher waren de druiven zuur in 2024. De Duitser aasde op een comeback in de Formule 1, maar greep ondanks een knotsgek Silly Season naast een zitje voor 2025. Wat rest is een tweede seizoen in het WEC (World Endurance Championship) met Alpine. Schumacher vertrok bovendien als F1-reservecoureur van Mercedes.

Op het oog lijkt het dan ook bij twee F1-seizoenen te blijven voor Schumacher. Hij reed in 2021 en 2022 voor Haas, maar werd na een jaar vol crashes opzij geschoven door het Amerikaanse team. Schumacher heeft de hoop op een comeback echter nog niet opgegeven. De coureur bijt flink van zich af.

"Ik besloot op mijn elfde dat ik daar wilde rijden", stelt Schumacher in een interview met Bild am Sonntag. "Dat is nog steeds mijn doel, de raceserie was en is mijn levenslange droom. Ik heb nog een rekening te vereffenen met de Formule 1 en wil me daar opnieuw bewijzen."

Schumacher denkt dat het een voordeel kan zijn dat hij zich in 2025 uitsluitend op het WEC focust met Alpine. "Ik heb me gerealiseerd dat ik in het verleden te veel aan plan A vasthield. Daarom is het goed dat ik afstand heb tot de Formule 1. Ik wil mezelf in de kijker rijden met mijn optredens in het WEC. Ik weet dat ik het in me heb. Iedereen die in de Formule 1 rijdt, heeft talent, daar bestaat geen twijfel over. Maar als ik naar het deelnemersveld kijk, twijfel ik er niet aan dat ik het bij kan houden. Ik ben niet slechter."

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_fa.png

    RoBoRacer

    Het wordt nu intussen wel een beetje zielig Mick. Leg je er gewoon bij neer en behaal je eer gewoon in de WEC.

  2. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_helmets/avatars_helmets_2024_sp.png

    Auto's_doen_vroem_vroem,

    Hij is niet slechter dan het huidige veld. Zegt ie zelf. Maar hij is ook niet beter dan 1 van de huidige coureurs. Hoogstens dat hij gelijk is aan doohan maar dat is ook de enige waarbij hij niet perse slechter is, maximaal gelijkwaardig. En waarom een coureur naar de F1 halen als je er niets beter van word?

x
GP België 2025 Hamilton staat vierkant achter woorden Verstappen