Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Pierre Gasly

Gasly knalt vol op Tsunoda in GP Monaco

Pierre Gasly is gecrasht tijdens de openingsfase van de Grand Prix van Monaco. De Fransman klaagde over een probleem met zijn remmen en knalde vol op Yuki Tsunoda.

In de openingsfase van de Grand Prix van Monaco is het helemaal fout gegaan voor Pierre Gasly. De Alpine-coureur leek de controle kwijt te raken bij het uitkomen van de tunnel en knalde vol op Yuki Tsunoda. Waar de Japanner goed wegkwam en door kon rijden, viel Gasly uit met veel schade. Hij klaagde ook over een probleem met de remmen.

Overigens reed Gasly nog door met zijn beschadigde auto en zette hij hem stil in de pitstraat. Daarom kon tijdelijk niemand een pitstop maken onder de gele vlag.

Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap. Maak bovendien kans op een VIP Experience voor de race op Zandvoort!

Claim jouw cap!

Praat mee!

x
GP Nederland F1-team gedwongen om naam te wijzigen voor GP Nederland