Lewis Hamilton hoopte bij Ferrari voor zijn achtste wereldtitel te gaan in de Formule 1, maar vooralsnog is het een grote nachtmerrie geworden. De Brit stond nog geen enkele keer op het podium namens de Scuderia, en werkte de afgelopen weken de ene na de andere dramatische sessie af.
In Las Vegas was hij nog de langzaamste coureur in de kwalificatie voor de Grand Prix op zondag. Tijdens de sprintkwalificatie in Qatar ging het niet heel veel beter voor de Brit, want hij strandde op P18. Daardoor vloog hij al in het eerste deel van de sprintkwalificatie uit de sessie.
Na afloop had de Brit bijzonder weinig te zeggen voor de camera van F1TV. Hij gebruikte slechts een paar woorden in gesprek met de verslaggever van Sky Sports F1, Rachel Brookes.
Bekijk hieronder het transcript van het gesprek tussen Brookes (RB) en Hamilton (LH).
RB: Kun je me vertellen hoe lastig het was om vandaag met de auto te rijden?
LH: Hetzelfde als altijd.
RB: Je hebt de achtervleugel met hogere downforce geprobeerd, was dat geen verbetering voor je?
LH: Nee.
RB: Zijn er positieve punten die je mee kunt nemen naar morgen? Wordt het een testsessie voor je?
LH: Het weer is mooi.
RB: Sorry?
LH: Het weer is mooi.
Zet met een druk op de knop de F1-kalender van 2026 in jouw agenda en mis geen seconde van het aankomende F1-seizoen!
Zet de F1-kalender in jouw agendaMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!