Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein GP Bahrein

Start race
02 d 10:47:26
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Christian Horner

Horner: 'Het Red Bull-zitje blijft niet zo aantrekkelijk voor Hamilton, Leclerc en Norris'

Gaan we bij Red Bull ooit een teamgenoot voor Max Verstappen zien van het kaliber Hamilton, Leclerc of Norris? Christian Horner gaat in op die vraag.

XPB 1222937 Hi Res
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Op woensdag schoof Red Bull-teambaas Christian Horner aan bij Sky Sports om het over de F1 te hebben. Natuurlijk werd er aandacht besteed aan het FIA onderzoek naar Toto en Susie Wolff, maar het ging ook over Red Bul-zaken.

Naar aanleiding van geruchten over contact tussen Red Bull en Lewis Hamilton, wordt de vraag gesteld of het denkbaar is dat jongens als Hamilton, Charles Leclerc of Lando Norris ooit het tweede stoeltje naast Max Verstappen zouden kunnen bemachtigen.

De noodzaak is er vanuit Red Bull misschien niet, maar als Red Bull nog lang het dominante team blijft, zal dat voor de toppers het meest felbegeerde stoeltje worden, zo redeneert men. En bovendien zou het Verstappen in staat stellen om echt te laten zien dat hij de allerbeste is.

Horner kan die redenatie goed volgen, maar plaatst ook een kanttekening. "De RB19 is de meest dominante F1-auto ooit, dus je kunt je voorstellen dat het best een aantrekkelijke auto is om in te rijden."

"Maar wij beschikken over geweldige coureurs en wat je krijgt als de regels onveranderd blijven, is dat het veld dichterbij elkaar zal komen. We strijden tegen geweldige teams, dus we weten zeker dat 2024 niet zo zal gaan als 2023. We verwachten veel meer tegenstand van McLaren, Mercedes én Ferrari en natuurlijk van de coureurs die uitkomen voor die teams."

Bij winst van Verstappen in Bahrein, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_fa.png

    Eric de Jong

    Om wereldkampioen te worden hoef je niet altijd de beste coureur te zijn. Als je het geluk heb om in een dominante auto te rijden hoef je enkel nog je teamgenoot te verslaan. Dus in dat opzicht is het stoeltje naast Max niet zo aantrekkelijk en kan je beter bij je huidige team blijven en hopen op een geniale vondst van het ontwerpteam. Maar dat is mijn meening.

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_lh.png

      Wilard

      Kijk maar naar Alain Prost destijds, wordt niet voor niets Le Professeur genoemd. Punten halen was voor hem belangrijker dan winst ..

  2. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

    Harley_Davidson

    Ik zou het fantastisch vinden als RB een van de overige top coureurs in het 2e stoeltje zou lepelen.......of supertalent Liam Lawson

  3. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    maarten-winkelmeijer#1

    Als de RB19 zo dominant is waarom is dat niet te zien in de kwalificatie. En zien we in de race niet altijd 1 - 2 zoals in de dominante Mercedes tijd. Ik denk niet dat de auto dominant is

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_fa.png

      Lightyear

      Terecht punt, Maarten. Als je een Perez en een Perez klone in de RBR19 had laten rijden dan zou de RBR19 zeker niet zo dominant genoemd worden nu.

x
Red Bull Verstappen duidelijk over omstreden vleugel McLaren: "Veel mensen zien wat ik zie"