Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
F1 nieuws

Italiaanse media met stomheid geslagen door magistrale Verstappen: 'The special one'

In Italië werd stiekem gehoopt (en gerekend) op een pole voor Lewis Hamilton in zijn Ferrari. Maar niets van dat. Max Verstappen verraste vriend en vijand door een geweldige laatste ronde te rijden. Zo start hij vandaag van P1 en niet Ferrari. Dat doet pijn in de Italiaanse media.

Verstappen Silverstone Quali
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Wederom geen poleposition voor Ferrari. Het is het Italiaanse team dit jaar nog niet gelukt om in de kwalificatie de snelste te zijn en daar wordt het team door de Italiaanse media eventjes fijn aan herinnerd deze ochtend.

"Ferrari jij staat er niet! Wat een spijt en Leclerc explodeert. Woedend was hij op zich zelf", trapt Gazzetta dello sport af. "Wederom pakt Ferrari geen pole, voor de twaalfde keer op een rij dit seizoen. Beide coureurs waren niet perfect in Q3. Verstappen pakte een magistrale poleposition een rondje als 'The Special One', de man die iedereen wil", refereert de krant aan de bijnaam van Jose Mourinho die gisteren de poleposition-award uitreikte aan de Nederlander.

"Verstappen pakte de pole. Red Bull en Mercedes mogen nog altijd even wachten wat betreft de toekomst maar ondertussen pakt Max weer een pole erbij. Dat terwijl hij niet eens op het lijstje van de favorieten stond om een pole te pakken hier op Silverstone. Als altijd staat hij op het belangrijkste moment weer voor de rest van het veld."

Corriere dello Sport kijkt vooral naar de misser van Ferrari. "Een slecht Ferrari en een boze Leclerc. Ferrari mist weer een trein. Dat terwijl Verstappen weer eens magisch was. Leclerc had de pole of in ieder geval de eerste startrij in het vizier, maar maakte toen een fout, wat hem woedend maakte. Het was mogelijk voor Ferrari, maar toch ging het mis op zaterdag. Verstappen stond het hele weekend op achterstand maar bleef hard werken om uiteindelijk alsnog de pole te pakken. Wederom was hij magisch", deelt ook die krant complimenten uit.

Corriere della Sera: "Een nerveus Ferrari, terwijl Verstappen wederom een ster van een pole wist te veroveren. Pole 44 alweer voor Super Max. Ferrari vocht, maar moest zich uiteindelijk overgeven. Mede door fouten van Leclerc en Hamilton in de laatste sector. Verstappen liet zien dat de McLarens zijn te verslaan, maar dan wel alleen door een fenomeen als hem."

Praat mee!

x
Groot-Brittannië Overwinningsfeest Norris onderbroken na pijnlijke botsing