Max Verstappen kwam als vierde over de streep tijdens de sprintrace in Qatar. De Nederlander probeerde Lando Norris het vuur aan de schenen te leggen, maar porpoising, vuile lucht en onderstuur weerhielden hem van een langere strijd. Verstappen was na afloop niet blij met zijn Red Bull, iets waar het team ongetwijfeld iets aan heeft gedaan voor de kwalificatie. Is het genoeg om McLaren uit te dagen?
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de kwalificatie, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de kwalificatie in Qatar. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!