Er werd de afgelopen weken volop gesproken over een mogelijke Mercedes-overstap voor Max Verstappen. De situatie bij Red Bull Racing is verre van optimaal, de Duitse renstal heeft voor volgend seizoen nog plekjes vrij, en vooral vanuit Mercedes werd meerdere malen bevestigd dat er gesprekken gevoerd werden met Verstappen.
Vlak voor de zomerstop kwam echter toch de bevestiging vanuit de Nederlander dat hij in 2026 'gewoon' voor Red Bull zal rijden. Mercedes-teambaas Toto Wolff haakte daar direct op in door te bevestigen dat zijn voornaamste focus inderdaad op zijn huidige rijdersduo ligt, en zo kwam de geruchtenmolen weer tot stilstand.
En nu er dus geen overstap aan zit te komen, kan Mercedes-coureur George Russell ook rekenen op nieuws over zijn contractverlenging. Dat bevestigt Wolff in gesprek met Gazzetta dello Sport. "Ja. Ik heb altijd gezegd dat ik tevreden ben met mijn team, met George Russell en Kimi Antonelli."
Geen Silly Season-aankondiging dus, maar Wolff bevestigt nogmaals wel dat er gesprekken zijn gevoerd met Verstappen. "De toekomst van Max werd plotseling onzeker, dus hebben we ook met hem gesproken. Maar ik ben altijd heel duidelijk geweest tegen George: het was 90% zeker dat hij gewoon bij ons zou blijven, maar ik moest ook met Verstappen praten. Maar nu is de situatie duidelijk en kan alles weer terug naar normaal."
Ook interessant:
Max Verstappen werkte een zeer teleurstellend weekend af in Hongarije. Hij eindigde nog wel in de punten, maar het is de vraag of hij dit jaar nog een race gaat winnen. Rudy van Buren, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken dat en nog veel meer in een kakelverse Formule 1-podcast van RacingNews365!
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!