Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Renault F1

Breaking: CEO Renault stapt op

Terwijl de GP van Canada in volle gang is, komt vanuit Renault belangrijk nieuws naar buiten. Luca de Meo, de CEO van de Franse autofabrikant, stapt namelijk op.

Renault logo
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Terwijl men in Montréal druk bezig is met de Grand Prix van Canada, is er in Frankrijk een heel ander gesprek gaande. Renault kondigt zojuist namelijk aan dat Luca de Meo, de CEO van het bedrijf, opstapt om aan een nieuwe uitdaging te beginnen. Hij gaat nu aan de slag als CEO van het Franse bedrijf Keting, een multinational die zich richt op luxegoederen.

Renault reageert kort op het vertrek van De Meo. "Luca de Meo heeft uitgesproken dat hij de keuze maakt om op te stappen, om zo aan nieuwe kansen te beginnen buiten de automobielsector." 

Nieuwe welkomstbonus: speel €10, krijg €30 Free Bets + 200 Free Spins!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim nu!

Praat mee!

x
Verstappen Voormalig F1-teambaas laat ander geluid horen over mogelijke wereldtitel Verstappen