Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België GP België

Start race
03 d 21:09:49
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Lewis Hamilton

Hamilton baart opzien met reactie op clash Verstappen en Norris

De touché tussen Max Verstappen en Lando Norris werd al snel een veelbesproken onderwerp na afloop van de Grand Prix van Oostenrijk, maar Lewis Hamilton wil niks weten van het incident en gaat er verder ook niet op in.

Hamilton Spain
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

De Grand Prix van Oostenrijk eindigde in tranen voor Max Verstappen en Lando Norris nadat de beide heren elkaar raakten in het gevecht om de overwinning. George Russell kwam als lachende derde tevoorschijn en ging er uiteindelijk met de zege vandoor, maar zonder dat allesbepalende incident was de kans toch aanzienlijk groot dat Verstappen of Norris de strijd om de hoogste trede van het podium uit zouden vechten.

Waar twee kijven, hebben twee schuld. Het gezegde spreekt boekdelen, maar toch dacht Norris daar na afloop van de race anders over. De Brit schoof de schuld in de schoenen van zijn Nederlandse concullega, maar daar was niet iedereen het mee eens. Er werd de afgelopen dagen regelmatig over gesproken, maar Hamilton voelt zich niet geroepen om ook deel te nemen aan dat gesprek.

Tijdens de persconferentie voorafgaand aan de Grand Prix van Groot-Brittannië werd er nog kort teruggeblikt op het incident tussen de beide rivalen, maar Hamilton reageerde stellig toen hem gevraagd werd naar zijn kijk op de situatie. De Brit had niet zoveel zin om erop in te gaan. "Ik denk daar niet echt over na. Ik was vooral bezig met mijn eigen race en het vieren van de overwinning van Mercedes (nadat Russell als eerste over de streep kwam, red.)."

"Ik denk niet dat ik Lando nog advies hoef te geven over hoe hij het beste het gevecht aan kan gaan met Max. Ze rijden nu al jaren tegen elkaar, dus mijn woorden zullen geen verschil maken. Het gaat mij verder ook helemaal niets aan, want het gaat niet over mij."

Na afloop van de race op de Red Bull Ring liet McLaren-teambaas Andrea Stella ook weten wat hij van het incident vond, al was de Italiaan allesbehalve te spreken over de acties van Verstappen. Volgens Stella kon dit alleen gebeuren omdat dergelijke acties in het verleden niet vaak genoeg af werden gestraft, maar Hamilton reageerde stellig op die gedachte. "Ik ga daar gewoon niet in mee, dat is mijn antwoord. Ik ben het daar echt niet mee eens."

Ook interessant:

Win gouden tickets voor GP België!

Abonneer je nu op ons YouTube-kanaal en maak kans op gouden tickets!

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

    Placebo Saw

    Het Mercedes kamp houd zich er volledig buiten, dat is wel eens anders geweest. Ik weet zeker dat de Verstappen's een dealtje hebben voor 2026 met Mercedes.

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

      Marcel Beckers

      Maar daar staat Lewis los van, en Lewis zou ook geen rekening houden met dealtjes als hij een andere mening zou hebben denk ik. Ik denk gewoon dat Max inmiddels ook het respect van Lewis gewonnen heeft.

      Dit bericht is aangepast op:

      • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

        Placebo Saw

        Ook Hamilton zit nog in het merc kamp, en zij worden ook gewoon geïnstrueerd wat te zeggen in en tegen de media. Daar waar eerst de oorlog tegen Verstappen en rbr duidelijk een feitnwas, en nu Hamilton Merc verlaat... En Toto, maar ook de andere top van merc azen op Verstappen... Zijn ze ineens poeslief over alles wat met Verstappen te maken heeft.

        Dit bericht is aangepast op:

      • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

        Marcel Beckers

        @Placebo Saw Ik geloof niet dat Lewis zich daar in mee laat slepen.

      • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

        Pascale

        Ik heb Lewis jaren een hypocriet en klagende zeurpiet gevonden gevonden, al heb ik ook een tijd medelijden gehad toen hij ook uitgejouwd werd ( overigens had ik dat ook met Vettel en Rosberg en nu met Max, omdat ik het zielig vind dat mensen hun stinkende best doen ter vermaak van de fans en dat idioten dan als een stelletje koeien gedraagd. Mijn mening is dat ze allemaal support verdienen, zelfs een Lance of Logan, maar klap en juich voor je favoriet gewoon nog harder). Maar hij heeft afgelopen jaar tov Max qua houding wel verbetering laten zien. Sowieso door nu z'n naam te onthouden en niet meer steeds over this guy te hebben, maar hij heeft ook meerdere keren uitgesproken dat hij veel respect voor zowel Max als persoon als coureur heeft en dat Max dingen weet te presteren en boven het kunnen van de wagen uit te stijgen. Ik was 1e x echt verbaasd en heb teruggespoeld of ik het wel goed had 😆. Jammer dat hij maar eeuwig klaagt en verbaal als klikspaan anderen een oor probeert aan te naaien of in hun situatie tijdstraf oid. Maar zijn laatste opmerking is verstandig! Tijd geleden niet gedacht dat ik ooit Lewis nog zou complimenteren haha. Ik zie Max het liefst winnen, maar eigenlijk gun ik iedere coureur wel roem op thuisrace ( al heb ik wel ook hierbij een voorkeur voor 2 vd 4 Britten al is 1 een utopie in die wagen...... maar ik noem geen namen)

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      Mr.C

      Oh hou toch alsjeblieft op met die onzinnige verbanden leggen. Nergens maar dan ook nergens uit bovenstaande tekst kan je concluderen dat Verstappen een deal heeft met Mercedes. Als ik het mis heb hoor ik het graag, graag met quotes dan🙏

  2. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Ernesto Vos

    Een vrij normale reactie van Lewis. Britse journalisten willen alleen maar het vuurtje nog meer aanwakkeren. Gelukkig gaat Lewis daar niet in mee.

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      Mr.IDgafos

      Precies dat, ze zijn op een vete en zeker bij deze wedstrijd. Ik heb het interview gezien en ze bleven gewoon correct en Ocon vond ik helemaal lachen. Ik strijd niet met ze, dus heb er niets over te zeggen hahaha

  3. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Karrenmaar

    *RING RING* narcist alert! Te pijnlijk voor hem om te spreken over mensen die constant voor hem eindigen.

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      Pascale

      Ik vind het juist heel verstandige reactie want anders duikt de pers hier weer op. En verder.... ik ben absoluut geen Lewis fan en had in verleden niet erg gevonden als hij destijds preventief in quarantaine moest of de race zou missen door file. Maar na ruim 34 jaar verpleging waaronder psychiattrie kan ik veel over Lewis zeggen, maar hij is absoluut geen narcist. Hij heeft aparte trekjes, is soms egocentrisch of zelfs egoïstisch, echter een narcist heeft heel andere trekjes. Wanneer je met narcisten te maken hebt gehad dan zul je dat verschil heel snel merken. Hij is een vreemde excentrieke snuiter, die weinig contact met medecoureurs heeft en vaak voor joker loopt met zijn modesmaak, maar narcist??? Echt niet!!

  4. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

    F1rst

    Ham houdt zijn mond, omdat hij weet dat hij met een eerlijk antwoord Norris dan voor paal gaat zetten. Met Max had hij daar geen moeite mee, omdat hij daar zelf voordeel aan had, maar Norris wordt er niet beter van.

    Dit bericht is aangepast op:

  5. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    desire_1900

    Hij baart opzien omdat hij geen zin heeft te reageren op het continu opstoken vanuit de media over een incident waarin hijzelf geen partij was. Rare wereld..

    Dit bericht is aangepast op:

  6. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Vroem…

    Hij heeft groot gelijk. Wat mij betreft een sterke reactie. Het gaat hem niet aan en hij gebruikt het ook niet om een vuurtje op te porren of een trap na te geven.

  7. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_helmets/avatars_helmets_2024_yt.png

    VroomVroom

    Dat valt me dan weer reuze mee van hem. Beetje jammer dat de media er maar over door blijft gaan.

  8. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_fa.png

    BlubBlub

    Prima reactie. Alles wordt uitvergroot en helemaal nu er in Engeland geracet wordt. Hamilton heeft er geen baat bij nu hij niet meestrijdt.

  9. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_mv.png

    Broodkogel

    Natuurlijk maakt Hamilton zich er niet druk om. Zijn ogen zijn op andere dingen gericht namelijk de verrichtingen bij Ferrari

  10. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    overstuur

    Hij is het niet met Stella eens en dat vind ik prima. Maar ja, die Stella is natuurlijk geprogrammeerd om heel kritisch naar Max te zijn. Voorspelbaar allemaal.

  11. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_helmets/avatars_helmets_2024_op.png

    MonsterEnergie

    normaal als het als het hier over Lewis gaat word er altijd ''zevenvoudig wereldkampioen'' of '' mercedes coureur'' gezegd. maar uitgerent nu met deze clash word hij hier brit genoemd.

  12. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Drapeaudamier

    Hij kan ook gewoon zeggen dat hij de beelden heeft gezien, maar dat hij geen commentaar wil geven over het incident, dan naar je pas opzien in mijn ogen. Maar het ontwijken van conflict zegt veel over zn mentale staat.

  13. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    OngeveerPrecies

    Het is op zich wel opmerkelijk dat uitgerekend Lewis Hamilton zich onthoudt van makkelijk meekrijsen met de Britse meute over Verstappen. Dit was eigenlijk een free hall pass om nog eens lekker met azijn te sprenkelen en de Britjes op te jutten. Dus dat doet ie goed, hulde.

  14. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Henk330

    Ben geen fan van Hamilton ofschoon hij strak kan rijden maar vind deze reactie van hem top.

x
Verstappen Red Bull-coureur wijdt eerste woorden aan nieuwe Red Bull-teambaas