De kogel is door de kerk: Alpine heeft Steve Nielsen aangetrokken. De Brit werd al langer in verband gebracht met het Franse team na het plotselinge vertrek van Oliver Oakes. Oakes vervulde de rol van teambaas maar voor een jaar en trok wegens privéomstandigheden de deur achter zich dicht bij Alpine.
Nielsen is officieel niet de opvolger van Oakes, maar gaat wel een belangrijke rol op zich nemen. Hij wordt de managing director van het team en rapporteert zo direct aan Flavio Briatore, de tijdelijke teambaas van Alpine.
Alpine kondigt direct ook meerdere nieuwe namen aan. Kris Midgley (Renault & Ferrari) gaat aan de slag als Head of Aerodynamic Development, terwijl Guy Martin (VISA, niet het F1-team, red.) aan de slag gaat als Global Marketing Director.
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!