Tijdens de derde en laatste vrije training voor de Grand Prix van Mexico zat het lange tijd dicht bij elkaar. Veel coureurs stonden binnen een tiende van elkaar na de runs op mediums, maar Lando Norris zou uiteindelijk ruim de snelste tijd noteren op de softband. Lewis Hamilton en George Russell eindigden op de tweede en derde positie, terwijl Charles Leclerc en Oscar Piastri de top vijf completeerden.
Max Verstappen kwam niet in de buurt van de tijd van Norris. De 28-jarige Red Bull-coureur moest het met de zesde plaats doen, ongeveer zes tienden achter zijn rivaal. Teamgenoot Yuki Tsunoda volgde Verstappen op de voet met P9.
Zet Verstappen zijn indrukwekkende reeks voort in Las Vegas? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel










Praat mee!