Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België GP België

Start race
03 d 15:24:46
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Valentino Rossi

Ultieme racelegende tekent nieuw contract in jacht op heldenstatus Le Mans

MotoGP-legende Valentino Rossi is ook in 2025 te zien in het World Endurance Championship (WEC). De Italiaan rijdt namens BWM M Motorsport in de LMGT3-klasse.

Rossi WEC Bahrain
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Valentino Rossi maakte in 2024 zijn debuut in het WEC en voegt daar in 2025 een tweede seizoen aan toe. Hij rijdt ook volgend jaar in de LMGT3-klasse met de #46 BMW M4 GT3 EVO. Hij deelt de cockpit met nieuwkomer Kelvin van der Linde en zijn teamgenoot van vorig jaar, Ahmad Al Harthy.

Rossi, die totaal negen wereldtitels in de MotoGP won, stond vorig jaar tijdens de 6 uur van Imola en de 6 uur van Fuji op het podium. In Italië werd de tweede plaats gepakt, gevolgd door een derde positie in Japan. Dit jaar is het doel om mee te doen voor de zege in de LMGT3-klasse tijdens de 24 uur van Le Mans en om te strijden voor de wereldtitel. 

Rossi reageert verheugd op het nieuws. "Ik ben erg blij dat ik mijn ervaring in het WEC kan voortzetten, want vorig jaar was een sterk debuutseizoen. Het is geweldig om weer op een aantal fantastische circuits te racen, die ik goed ken van het motorracen. Dat maakt het racen in het WEC zo leuk. Le Mans is natuurlijk het belangrijkste. Vorig jaar hadden we pech, maar in 2025 zullen we voor het podium vechten!"

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_fa.png

    pete-van-geemen#56367

    De heer villeneuve moet een beetje inbinden met zijn uitspraken over, als je max uit de f1 haatl dat het niemand boeit, maar als dat bij hamilton gebeurt men op de stoelen gaat staan ,wat een misvatting als of de oranje tribunes niet opvallen

    Dit bericht is aangepast op:

      • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_fa.png

        Pete van Geemen

        Volgens mij had ik het over villeneuve en niet over rossi(waar ik een groot fan van bent al vanaf zijn motor carrière)

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      pantah

      Ik ben ook een fan van hem. Was ik al toen hij in de voetsporen van zijn vader wereldkampioen werd in de 125. Maar ik begrijp niet waarom je villeneuf erbij haalt. Dit artikel gaat over Rossi.

      • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_fa.png

        Pete van Geemen

        Ik denk dat er hier sprake is van een misverstand,srry voor dat, ik dacht dat ik een reactie plaatste over het bericht van villeneuve mijn fout

  2. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

    Maurice

    Jammer ik had gehoopt dat hij in de hyper van bmw mocht . Begrijp me niet verkeerd ik kan het niet in een gt3

  3. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Edwin_B.

    Valentino Rossi wordt dit jaar ook 46. Zal wel een heel bijzonder feest worden.

x
Verstappen Red Bull-coureur wijdt eerste woorden aan nieuwe Red Bull-teambaas