Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1

Zo spenderen de F1-coureurs hun vrije tijd tijdens de mini-break

De echte zomerstop moet nog komen, maar de korte break tussen de Grands Prix van Groot-Brittannië en België biedt de perfecte mogelijkheid voor de coureurs om even van hun vrije tijd te genieten. En dat doen ze dan ook volop!

Austrian GP start
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Na twaalf races in het F1-seizoen 2025 zit er ineens drie weken tussen twee Grands Prix. Tijd voor de coureurs en teams om even op adem te komen, zo net voor de laatste double header voor de échte zomerstop. En wat doen de coureurs dan zoal? Dat zie je hieronder!

Zet met een druk op de knop de F1-kalender van 2026 in jouw agenda en mis geen seconde van het aankomende F1-seizoen!

Zet de F1-kalender in jouw agenda

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2025 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
Horror-Max Verstappen lacht om horroropmerking Brown: "Hij kan me Chucky noemen!"