Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Montoya deelt grote zorgen van Verstappen

Hoe de verhoudingen tussen de topteams daadwerkelijk zullen liggen, daar komen we komend weekend pas echt achter tijdens de eerste race van het Formule 1-jaar. Max Verstappen en Juan Pablo Montoya zijn het echter over een ding eens aan de vooravond van de Grand Prix van Australië.

Verstappen Bahrain test
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

"Ik denk niet dat we in Melbourne voor de overwinning mee kunnen doen, maar hopelijk zijn we wel in staat om binnen een paar wedstrijden verbeteringen door te voeren." Was getekend, Max Verstappen. De Nederlander ziet de kansen op een zege in Australië dus niet heel rooskleurig in en wijst vooral naar McLaren als grootste kanshebber. Juan Pablo Montoya, voormalig F1-coureur, kan zich zeker in de woorden van Verstappen vinden.

"Ik ben het eens (met Max Verstappen dat Red Bull niet kan winnen in Melbourne, red.). McLaren ligt voor, maar hoe ver? De Ferrari's zullen best goed zijn, net als de Mercedessen. Ik denk dat veel mensen hun ware tempo niet lieten zien (tijdens de test), en niet alleen McLaren", zo vertelt Montoya bij Oddspedia.

"Ze spelen in dit stadium nog steeds spelletjes. Ik denk dat Red Bull op dit moment waarschijnlijk het vierde team op de grid is." Daarbij ziet de Colombiaan min of meer hetzelfde scenario voor zich als bij Lewis Hamilton. "Max Verstappen wil gewoon in een competitieve auto rijden. Je wilt in het beste scenario terechtkomen. Kijk naar wat er de afgelopen jaren gebeurde met Lewis Hamilton bij Mercedes."

"Elke keer als de Mercedes een kleine piek had, hij de snelheid had om een race te winnen, kon je de oude Lewis in de auto zien rijden. Maar als de auto niet competitief was, kon het hem gewoon niets schelen. Het is niet dat de snelheid er niet is, maar hij kon zich er gewoon niet druk om maken", zo sluit Montoya af.

Ook interessant:

Het Formule 1-seizoen gaat eindelijk beginnen in Australië! We krijgen een eerste beeld van de krachtsverhoudingen, maar Max Verstappen lijkt niet al te veel hoop te koesteren. Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk spreken van een alles of niets-moment in een gloednieuwe RacingNews365 Formule 1-podcast!

De beroemde RN365-kalenderdownload is terug! Voeg de F1-kalender van 2025 met één klik toe aan je agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.

Download de F1-Kalender

Praat mee!

# Coureur Punten
# Team Punten
Volledige stand

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Ontslag Marko voorspelt ontslag F1-coureur