Lando Norris moet na de kwalificatie op het Circuit of the Americas tevreden zijn met de tweede positie. Volgens de Brit had hij echter geen kans op poleposition, zo vertelt hij direct na de sessie.
"Het was deze zaterdag om de een of andere reden wat moeilijker. Vrijdag voelde ik me gewoon heel comfortabel. Ik weet niet of iedereen een beetje beter is geworden, of dat de wind ons wat meer hinderde. Maar we hadden allebei wat meer moeite om de ronden te rijden en net zo snel te zijn als deze man", wijst Norris naar Verstappen.
"We hebben gepusht en ik ben zo blij met P2. Het had erger kunnen zijn, maar er was geen kans op pole." Tot slot blikt Norris alvast vooruit op de race op zondag. Hij weet wat hij in ieder geval niet moet doen, waarbij hij verwijst naar de sprintrace.
"Zorg dat je niet geraakt wordt. Dat is mijn duidelijke doel voor zondag. Ik kijk uit naar hopelijk een goede race met Max. We hebben in het verleden een aantal goede races gehad, dus ik kijk er weer naar uit."
Pakt Max Verstappen een podium tijdens de GP van Verenigde Staten? Dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!