Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Oliver Bearman

Stewards gunnen Bearman een verzetje, straf richt zich op Haas

De stewards gingen pas na de Formule 1 Grand Prix van Monaco kijken naar een overtreding van Haas F1 en Oliver Bearman. Hij reed weg met een blower nog in de sidepod.

Bearman Monaco
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Oliver Bearman had natuurlijk al een gridstraf van tien plaatsen op zijn naam staan, waardoor hij achteraan moest starten.  Bij de gang naar de grid bleef er vervolgens een blower achter in zijn sidepod. Een crewlid ging erachteraan, verwijderde het stuk gereedschap, maar dat kon niet voorkomen dat de stewards het hadden opgemerkt.

Zou hij wéér een straf krijgen? Na de race zou dat duidelijk worden. Maar nee hoor, hij blijft gespaard. Het team kreeg wel een boete van €5000,- voor een unsafe release, maar daar voelt de coureur zelf dus niet heel veel van.

Nieuwe welkomstbonus: speel €10, krijg €30 Free Bets + 200 Free Spins!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim nu!

Praat mee!

x
Verstappen Voormalig F1-teambaas laat ander geluid horen over mogelijke wereldtitel Verstappen