Zondagavond presenteerde Aston Martin de gloednieuwe AMR25 van Fernando Alonso en Lance Stroll. Het team hoopt beter voor de dag te komen dan in 2024, toen Aston Martin ver terugviel na een redelijke start. Alonso en Stroll kijken er in ieder geval naar uit om weer te starten, allereerst bij de shakedown van maandag in Bahrein.
"We hebben veel geleerd in 2024 en het team gebruikt dat als drijfveer voor het nieuwe seizoen", stelt Alonso. "De concurrentie zal komend seizoen, in het laatste jaar van het huidige reglement, erg sterk zijn, maar ik weet dat het team hard heeft gewerkt om ervoor te zorgen dat we er klaar voor zijn. Ik heb er zin in om de draad weer op te pakken en ben er klaar voor om het team te helpen sterker te worden."
Ook Stroll kijkt uit naar 2025. "Iedereen heeft in de winter hard gewerkt om te verbeteren voor 2025. Als team willen we allemaal goed presteren en we zullen in de loop van het jaar blijven leren. We bouwen aan een gaaf project met getalenteerde mensen en 2025 is een belangrijk jaar voor ons om vooruitgang te boeken. Ik kijk ernaar uit om aan het seizoen te beginnen en achter het stuur te kruipen."
De beroemde RN365-kalenderdownload is terug! Voeg de F1-kalender van 2025 met één klik toe aan je agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-KalenderMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!