Helmut Marko liet een aantal weken geleden al weten dat Red Bull met een update zou komen voor de RB21 op het circuit van Zandvoort voor de Grand Prix van Nederland. En dat is ook het geval als we naar het updatedocument van de FIA kijken. Het gaat om één update aan de voorvleugel.
Red Bull kiest er namelijk voor om een langere koorde van de vleugelflappen mee te nemen. Dat zou voor meer performance moeten zorgen. Volgens het team vereist het circuit in de Noord-Hollandse duinen dat de flaps van de vleugel een verlengde koorde nodig hebben om de beschikbare belasting via de hoek te vergroten, zo valt er te lezen. Dat zou dan moeten resulteren in meer downforce.
De concurrentie neemt daarentegen geen enkele update mee. Sowieso zijn er maar heel weinig teams die updates meenemen. Naast Red Bull zijn dat Alpine en Stake F1, maar ook zij nemen slechts één update mee.
Nieuwe welkomstbonus: speel €10, krijg €30 Free Bets + 200 Free Spins!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!