Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
F1 Grand Prix Monaco 2025

Uitslag tweede vrije training Formule 1 GP Monaco 2025

Charles Leclerc heeft de snelste tijd op de klokken gezet tijdens de tweede vrije training voor de Grand Prix van Monaco. Oscar Piastri en Lewis Hamilton eindigden als tweede en derde.

Leclerc FP2 Monaco
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

De tweede vrije training voor de Grand Prix van Monaco verliep vrij chaotisch. Isack Hadjar en Oscar Piastri zorgden met crashes voor onderbrekingen, al konden zij wel hun weg vervolgen. Charles Leclerc zou uiteindelijk wederom de snelste man zijn, voor Piastri en Lewis Hamilton. Lando Norris en Liam Lawson completeerden de top vijf.

Max Verstappen kende geen vlekkeloze sessie. De 27-jarige Nederlander werd meermaals opgehouden en had ook wat moeite om snelheid te vinden. Verstappen moest het met de tiende plaats doen, een fractie voor teamgenoot Yuki Tsunoda.

Bekijk de volledige uitslag hieronder!

Uitslag Tweede vrije training - Monaco

Unibet
# Coureur Team Tijd Band
Resultaten worden geladen...

Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!

Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Speel mee!

Praat mee!

x
Verstappen Doornbos 'onthult' nieuwe Red Bull-clausule Verstappen: "Die gaat weg"