De GP van Spanje was vooral een strategisch steekspel, maar een safety car aan het einde zette de boel op zijn kop. En dan eigenlijk vooral voor Max Verstappen. Hij clashte met Charles Leclerc en George Russell en voor die laatste botsing moest hij een straf van tien seconden incasseren. Een zekere podiumplaats werd zodoende slechts één puntje voor de zwaar geïrriteerde Verstappen.
En kwam Verstappen eigenlijk goed weg met die straf voor de botsing met Russell? Of had hij zwaarder gestraft moeten worden? Ondertussen deelde McLaren de lakens uit, was Lance Stroll afwezig en was Lewis Hamilton in geen velden of wegen te bekennen. Tim Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken het allemaal in de gloednieuwe Formule 1-podcast van RacingNews365!
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Groot-Brittannië, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!