Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Carlos Sainz

Stewards geven uitsluitsel over incidenten Sainz en Gasly

Carlos Sainz en Pierre Gasly zouden niet genoeg hebben vertraagd tijdens een van de virtual safety car-periodes tijdens de GP van Miami. De twee coureurs moesten zich daarvoor melden bij de stewards, die inmiddels een oordeel hebben geveld.

Sainz Miami
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Carlos Sainz en Pierre Gasly moesten zich na de Formule 1 Grand Prix van Miami nog melden bij de stewards. De twee coureurs zouden niet genoeg hebben vertraagd tijdens een van de virtual safety car-periodes tijdens de race. De stewards onderzochten de twee incidenten en kwamen tot de conclusie dat een waarschuwing voldoende is. 

Dat lag aan het feit dat er maar vanuit één marshallpost met de gele vlag werd gezwaaid. Sainz en Gaslt gaven toe dat ze niet afremden, omdat ze het nooit hadden gezien en er ook geen lampen brandden. De stewards zien het dan ook als unieke situatie.

Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Italië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
Alonso weet 't zeker "Verstappen gaat dat doen"